Kliendi isikuandmete kaitse ja andmete kasutamise tingimused.

  1. www.antiigiladu.ee lehel esitab klient registreerimisel järgnevad isikuandmed – nimi, täpne aadress, telefoni number ja e maili aadress. Antud andmed on lehel ostude sooritamiseks kohustuslikud ning ilma antud andmeid esitamata ei ole võimalik kontot registreerida ning tellimust sooritada. Kontot registreerides ja tellimust esitades annab registreerinud isik ühtlasi nõusoleku tema andmete töötlemiseks kooskõlas www.antiigiladu.ee lehel toodud isikuandmete kaitse ja kasutamise tingimustega.
  2. Lisaks antud andmetele on õigus ( aga mitte kohustus)  kliendil märkida registreerimisankeedis lisaandmeid, nagu näiteks sugu, vanus või kui ta esindab mõnda ettevõtet, siis ettevõtte andmeid.
  3. Kõiki kliendi andmeid hoitakse ja töödeldakse www.antiigiladu.ee lehel kooskõlas kehtivate õigusnormide ja seadustega, kaasa arvatud isikuandmete kaitse seadus ja määrus. Andmeid haldaval ettevõttel on olemas isikuandmete haldamise protsessid ja määratud isikud , kellele on antud isikuandmetele ligipääs. Samuti loodud meetmed isikuandmete kaotsimineku või avalikuks tuleku poolt.
  4. www.antiigiladu.ee lehel kogutakse isikuandmeid järgnevatel eesmärkidel

a)      Klientide tellimuste täitmiseks ja neile kauba kohaletoimetamiseks. Selleks on vajalik kliendi poolt registreerimisel esitatud andmed (nimi, täpne aadress, telefoni number ja e maili aadress). Antud andmed edastab ka www.antiigiladu.ee edasi kauba kohaletoimetajale või kullerile transpordi tellimuse näol.

b)      Klientidega ühenduse võtmiseks mistahes tellimuse detailide täpsustamiseks või kauba kohaletoomiseks

c)       Turundusliku sisu jaoks – kliendikirjad, eripakkumised ja personaalsed soodustused

  1. www.antiigiladu.ee leht lähtub põhimõttest, et isikul on õigus olla unustatud. Eraisiku nõudel kustutab www.antiigiladu.ee oma süsteemi andmebaasist ja süsteemidest  isikut puudutava personaalse info ning isiku nõudmisel esitab esitab kustutamise kohta tõendid 30 päeva jooksul. Oma andmete kustutamise soovist esitab isik avalduse meiliaadressile info (ätt) antiigiladu.ee
  2. Andmete kogumisel lähtume üldisest minimaalsuse põhimõttest ning kogume kliendilt vaid neid andmeid mis on vajalikud antud teenuse täitmiseks või eesmärgi saavutamiseks
  3. Isikul on õigus nõuda oma andmete ülekandmist või muutmist www.antiigiladu.ee lehe siseselt.
  4. www.antiigiladu.ee edastab kolmandatele isikutele kogutud andmed vaid antud tingimustes toodud juhtudel, seadusest tulenevatel juhtudel ning isiku enda nõudmisel.
  5. Kui isik soovib kasutada läbi www.antiigiladu.ee lehe mõnda eriteenust , nagu näiteks järelmaksu taotlust ning järelmaksu või liisingu (laenu) saamiseks on vaja täienbdavaid isikuandmeid, siis edastab ta nad kas otse finantseerijale või meiliaadressile info (ätt) antiigiladu.ee. Antud andmed edastame kliendi soovil ostu finantseerijale ning kustutame kliendi poolt edastatud täiendavad isikuandmed oma andmebaasist ning ei arhiveeri neid. Antud täiendavate andmete edastamine toimub vaid kliendi nõudmisel ja tegemist on pigem erijuhu mitte tavateenusega.
  6. Kõigi isikukaitse ja isikuandmetega seotud küsimustega saab küsimuste või probleemide korral pöörduda info (ätt) antiigiladu.ee meiliaadressile või kontakteeruda  www.antiigiladu.ee lehel toodud aadressidel.